Stěhování levně Praha

Stěhování levně Praha - Kratší přesun znamená levnější přesun

Při hledání způsobu, jak provést levné stěhování, je vhodné si uvědomit, že naprostá většina stěhovacích firem naceňuje své služby na základě hodinové sazby, což znamená, že pokud se nám podaří stěhování urychlit, zaplatíme méně pro to. Zde je několik nejjednodušších způsobů, které nám umožní výrazně zkrátit dobu stěhování a následně i jeho náklady:

  • Balení kartonů svépomocí  – balení věcí do kartonů je časově velmi náročná činnost. Málokdo, kdo mění své bydliště, si uvědomuje, že tato činnost trvá až několikanásobně déle než pouhá přeprava kartonů. Vyplatí se proto uvažovat o tom, že si jej zabalíte sami, a to nejen kvůli úspoře ceny, ale také proto, že se snáze ocitnete ve spleti zabalených krabic.
  • Zajištění co nejpohodlnějšího pohonu stěhovacího vozu  – čím blíže se zaměstnanci stěhovací firmy dokážou přiblížit ke schodišti, tím rychleji provedou stěhovací službu. Dobrým způsobem, jak si zarezervovat pohodlnou příjezdovou cestu, je zablokovat ji předem vlastním autem. Pokud však nemáme vlastní dopravní prostředek, pak není nic ztraceno, protože vždy můžeme o pomoc požádat přátelského souseda.
  • Přehledné označení kartonů - nepochybně čitelný popis kartonů může nejen snížit náklady na stěhování, ale také usnadnit práci stěhovacímu týmu.
  •  Příprava nábytku na odvoz – pokud si chcete nábytek připravit na převoz sami, vyplatí se vybavit se ochrannou stretch fólií, bublinkovou fólií a dekami. Kromě toho byste měli pamatovat na odstranění polic a dalších pohyblivých prvků z chráněného nábytku.

 

chov ovcí suffolk a charollais

Prodej mláďat

mláďata momentálně nejsou k dispozici

Blog / Novinky

Inzerce