Výklad karet levně

Výklad karet levně - Význam a rozdělení tarotových karet

Výklad tarotových karet je jednou z metod komunikace mezi živými a jejich duchovními průvodci. Věštecký balíček nám může dát odpovědi na mnoho obtížných otázek, pomáhá nám podívat se na naši současnou situaci z jiné perspektivy a ukazuje nám dostupné možnosti.

Kde se vzaly tarotové karty? O tom není mnoho informací. Podle všeho nejstarší paluba pochází ze 14. století, ale tato informace nebyla nikdy oficiálně potvrzena.

Jedna z teorií tvrdí, že tarot pochází ze starověkého Egypta a do Evropy se dostal migrací romské komunity . Zpočátku měl balíček tarotových karet sloužit pro typické zábavní a hazardní účely. Později měli věštci vidět sílu, která v něm dřímá, a začít ji používat ve svých proroctvích pro vykládání karet .
 
Tarot se skládá ze 78 karet. Paluba je rozdělena mezi hlavní a vedlejší lana . První skupina je tzv trumfy, které jsou očíslovány od 0 do 21 (celkem je jich tedy 22). Druhá skupina skládající se z 56 karet je rozdělena do čtyř barev, z nichž každá se skládá ze 14 karet. Jsou mezi nimi i soudní karty.

Správný výklad tarotových karet vyžaduje mnoho zkušeností ze strany věštce. Nejprve však musíte znát význam každého symbolu. Důležitý je také správný postoj, protože tarotový balíček dokáže číst negativní nebo pozitivní vibrace. Než začnete s kartami , je dobré si vyčistit mysl a osvobodit se od pesimistických myšlenek.

Dobrá kartářka

Jiřina Linhová Mgr.

  • 40 let praxe
  • vysokoškolské vzdělání
  • diskrétní, rychlá, spolehlivá
  • mé výklady jsou překvapivě přesné
  • po telefonu

https://www.vykladzkaret.online/

chov ovcí suffolk a charollais

Prodej mláďat

mláďata momentálně nejsou k dispozici

Blog / Novinky

Inzerce

Čištění aut Praha

Čištění aut Praha